Logo PSP Żdżary

News

News zdjęcie id 250

Dzień Pluszowego Misia

27.11.2020

Dzień Pluszowego Misia ma już swoją tradycję w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bł. Franciszki Siedliskiej w Żdżarach. W tym roku miał trochę inną formę ale było super :)

W oddziałach przedszkolnych dzień ten miał formę integracyjną obydwu oddziałów i przeprowadzony był z wielką ilością materiałów i pomocy dydaktycznych. Dzieci razem z misiami (ofoliowanymi szablonami ze względu na COVID) bawiły się, śpiewały, tańczyły, ćwiczyły aparat mowy, szukały ukryte misie, oglądały albumy, a także obejrzały film o misiach na wirtualnej stronie naszej biblioteki.  Na koniec wykonały prace plastyczne dowolnymi technikami. Ewaluacja zajęć wykazała, że dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale też zapamiętały dużo ciekawostek. 

Dzień Pluszowego Misia również obchodziły dzieci z klasy I, II oraz IV. Wszystkie dzieci dzień rozpoczęły od obejrzenia filmu o historii Pluszowego Misia. Młodsze koleżanki i koledzy śpiewały piosenki o misiach i wykonywały prace plastyczne związane z tymi zwierzętami. Uczniowie klasy IV miały troszkę trudniejsze zadania: musiały rozwiązywać zadania z treścią, w których głównymi bohaterami były misie: Uszatek, Colargol, Yogi czy Puchatek. Wszystkie dzieci i te młodsze i te starsze swietnie wywiązały się ze swoich zadań.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA NA DŁUGO POZOSTANIE W PAMIĘCIACH NASZYCH UCZNIÓW.

Dyrektor Zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.