Osiągnięcia naszych uczniów
(wiecej)
PSP w Żdżarach
Zapraszamy na naszą nową Stronę WWW, Serwis powstaje wraz z Biuletynem Informacji Publicznej. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - cześć materiałów jest jeszcze w fazie przygotownia. (wiecej)
Zapraszamy do Galerii zdjęć
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Interntową, galerią zdjęć, etc (wiecej)
Zapraszamy do zapoznania się z życiorysem naszej Patronki
Błogosławiona Franciszka Siedliska - Maria od Pana Jezusa Dobrego PasterzaNadanie imienia Błogosławionej Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach miało miejsce 16 czerwca 2002r (wiecej)

Plan Lekcji
Rok szkolny 2018/2019

Klasa I

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 



 

1.

8.20-9.05

EW*

EW

EW 

religia

EW

2.

9.10-9.55

EW

EW

EW

W - F

EW

3.

10.00-10.45

EW

EW 

W - F

EW

EW

4.

10.50-11.35

religia

język angielski

język angielski

edukacja informatyczna

świetlica

5.

11.50-12.35

W - F

EW

świetlica

EW


koło aerobik

12.40-13.25


świetlica

 świetlica

 świetlica

 

 * EW - Edukacja Wczesnoszkolna

Klasa II

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20



 

 

 

1.

8.20-9.05

EW* - zespół

EW 

edukacja plastyczna

W - F

język angielski

2.

9.10-9.55

EW

język angielski

EW

EW

EW

3.

10.00-10.45

religia

EW

religia

EW

EW

4.

10.50-11.35

zajęcia komputerowe

EW

EW

edukacja muzyczna

EW

5.

11.50-12.35

EW 

W - F

W - F



6.

12.40-13.25


 koło taneczne



 


 EW* - Edukacja Wczesnoszkolna 

Klasa III

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 

 

 

 

1.

8.20-9.05

język angielski

EW 

edukacja plastyczna

W - F

EW 

2.

9.10-9.55

zajęcia komputerowe

EW

język angielski

EW

EW

3.

10.00-10.45

religia

EW

religia

EW

EW

4.

10.50-11.35

EW

EW 

EW

edukacja muzyczna

EW

5.

11.50-12.35

EW 

W - F

W - F

R


6.

12.40-13.25



R

 

 

7.

13.30-14.15



 

 

 

8.

14.15-15.00

 


 

 

 

 EW* - Edukacja Wczesnoszkolna - R* - rewalidacja

Klasa IV

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 

 

 

 

1.

8.20-9.05

matematyka

język polskiW - Fjęzyk polskiprzyroda

2.

9.10-9.55

język polskiprzyrodajęzyk polskireligia

język polski

3.

10.00-10.45

język angielski

plastykamuzykajęzyk angielskiW - F

4.

10.50-11.35

W - F

matematykamatematykaW - F

5.

11.50-12.35

historia

technikajęzyk angielskimatematyka

religia

6.

12.40-13.25

R / logopedia

koło taneczne/rewalidacja

SKS

zaj. z wychowawcą

 

7.

13.30-14.15



 

 

8.

14.20-15.05

 



 

 

klasa V
R* - rewalidacja

Klasa V

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 




1.

8.20-9.05

język polski

język angielskimuzykajęzyk angielski

język polski

2.

9.10-9.55

W - F

W - FW - Fjęzyk polskiinformatyka

3.

10.00-10.45

matematyka

język polskijęzyk angielskiW - Fhistoria

4.

10.50-11.35

plastyka

technikajęzyk polskihistoria

zaj. z wychowawcą

5.

11.50-12.35

religia

religiabiologia

matematyka

6.

12.40-13.25

geografia

matematykamatematykaSKS gr. I

7.

13.30-14.15

SKS gr. I

Rkoło hist./R


 

8.

14.20-15.05

 


 

 R* - rewalidacja


klasa VI i VII

Klasa VI

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 




1.

8.20-9.05

język polski

matematykajęzyk polskimatematyka

W - F

2.

9.10-9.55

język angielski

religiamuzykajęzyk angielskijęzyk polski

3.

10.00-10.45

W - F

W - Fprzyrodajęzyk polskijęzyk angielski

4.

10.50-11.35

przyroda

język polskireligiaplastyka

zaj. komputerowe

5.

11.50-12.35

matematyka

język polskihistoriaW - F

matematyka

6.

12.40-13.25

historia

zaj. technicznematematykaprzyrodaR*/świetlica

7.

13.30-14.15

godz. z wych.

R*SKS grupa II


 

8.

14.20-15.05

SKS grupa II


 

R* - rewalidacja

Klasa VII

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 




1.

8.20-9.05

matematyka

jęz. polski

religia

matematyka

jęz. angielski

2.

9.10-9.55

jez. polski

historia

jęz. rosyjski

w-f jęz. polski

3.

10.00-10.45

w-f

w-f

w-f

jęz. angielski

historia

4.

10.50-11.35

informatyka

plastyka

matematyka

jęz. polski

chemia

5.

11.50-12.35

religia

muzyka

jęz. polski

zaj. z wychowawcą

matematyka

6.

12.40-13.25

jęz. rosyjski

jęz. angielski

geografia

geografia koło matematyczne

7.

13.30-14.15

biologia

koło taneczne/ polonistyczne
chemia

biologia

 

8.

14.20-15.05

fizyka

koło taneczne/ polonistyczne

fizyka

 

klasa VIII
Klasa VIII

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 




1.

8.20-9.05

WOS

religiajęzyk angielski zespółKoło języka angielskiego

2.

9.10-9.55

religia

język rosyjskijęzyk polskijęzyk polskijęzyk angielski

3.

10.00-10.45

historia

matematykafizykamatematykajęzyk rosyjski

4.

10.50-11.35

geografia

W - FW - Fjęzyk angielski

5.

11.50-12.35

język polski

Edukacja dla bezpieczeństwamatematykahistoria

6.

12.40-13.25

język angielski

język polskibiologiafizykamatematyka

7.

13.30-14.15

koło polonistyczne

WOSinformatyka

W - F

 

8.

14.20-15.05


chemiakoło matematyczne

chemia